characters

Tsc ~ Adam Contant

24. ledna 2012 v 19:18
Jméno: Adam Contant
Věk: 17

Adam Contant je synem Ethana Contana a jeho ženy. Adam je extrémně silný čaroděj a členem utajeného Kruhu. Adam má nějaké romantické pocity ke Cassie Blakeové, nicméně už chodí s Dianou Meadeovou.

Adam s Dianou chodí už tři roky. Jeho otec vlastní a provozuje obchod u moře zvaný The Boathouse, kde Adam po škole pracuje jako číšník. Adam se o jeho osudu být čarodějem dozvěděl krátce po té, co jeho matka zemřela.

Tsc ~ Mellisa Glaser

24. ledna 2012 v 19:12
Jméno: Mellisa Glaser
Věk: 16

Mellisa Glaser je silná čarodějka a také členka Kruhu.

Mellisa je nejlepší kamarádka Faye Chamberlinové a je tajně zamilovaná do Nicka Armstronga.

Tsc ~ Diana Meade

24. ledna 2012 v 19:03
Jméno: Diana Meade
Věk: 16

Diana Meade je dcera Charmed Meadeové a je mocná čarodějka v Kruhu. Dianna chodí s Adamem Contantem, ale zatím neví, že Adamovi city ke Cassie se zvětšují.

Dianna je aktuálním vůdcem Kruhu. Dianna je považována za vůdce a její kouzla bychtěl používat pouze pro dobro. Po přivítání Cassie v Chance Harbor se jí pokouší přesvědčit, aby se přidala k jejich Kruhu.

Tsc ~ Cassie Blake

24. ledna 2012 v 18:50 | Mery

Jméno: Cassandra "Cassie" Blake
Věk: 16

Cassandra "Cassie" Blake je dcera Amelie Blakeové a jejího manžela, je také vnučka Jane Blakeové. Krátce po té, co se přestěhuje k její babičce zjistí, že jejím osudem je být čarodějkou.

Cassie Blakeová je šťastný, mladý teenager - dokud její matka Amelia nezemře při strašném požáru v jejich domě. Osiřelá a zarmoucená Cassie se přestěhuje k její milující babičce Jane do krásného malého města Chance Harbos ve Wathingtonu - města, kde její matka po sobě zanechala mnoho a strávila své mládí - kde ostatní obyvatelé vědé o Cassie víš, než o sobě ví ona sama.

Tsc ~ Faye Chamberlain

24. ledna 2012 v 18:44

Jméno: Faye Chamberlain
Věk: 16

Faye Chamberlain je dcera Dawn Chamberlain a jejího manžel. Ona, stejně jako další 5 lidí, je členem Kruhu.

je úžasně zlá, nepříjemná a ráda využívá magii pro své vlastní sobecké a zlé potřeby. I když se zdá, že se Faye hodně vyhýbá lidem a nemá ráda jejich společnost, má nejlepší kamarádku jménem Mellisa Glaser.


 
 

Reklama